SPA
Supark, günün temposuna ara vermek için sizlere her mevsim kendinizi iyi hissedebileceğiniz bir imkân tanıyor. SPA bölümünde sauna, buhar odası, şok havuzu, türk hamamı ve fin hamamı keyfini bir arada bulabileceğiniz ayrıcalıklı bir yaşam merkezi sunuyor. Bozkuş İnşaat, bodrum kattaki 200 m² lik alana kurulacak bu merkez sayesinde Supark sakinlerine kaliteli ve sağlıklı bir yaşam vaat ediyor.
FITNESS
Supark, toplam 190 m² alana kurulmuş aerobik ve pilates programı, kardiyo ve vücut geliştirme aletleri ile sizlere her mevsim spor yapma imkanı sunuyor. Deniz manzarasına karşı spor yaparak Supark’ta daha zinde olacak, sağlıklı bir yaşama kavuşacaksınız.
RESTORAN
Supark Restoran’ da kendinizi ve gelen misafirlerinizi ağırlayabilecek, Kdz Ereğli’ nin eşsiz manzarası eşliğinde yemek yiyebileceksiniz. Kapalı ve açık havuz yanındaki, kafe ve vitamin bardan temin edeceğiniz içeceklerle şezlonglarınızda havuz keyfi yapabileceksiniz.
HAVUZ
25m x 12m ’lik açık yüzme havuzunda, içeceklerinizle şezlonglarda güneşlenebilir veya ta deniz manzaralı kafede oturabilirsiniz. Supark’ ta kapalı havuz ile her mevsim, yüzme imkân da sunmaktadır. Bozkuş İnşaat siz Supark sakinlerine, işten sonra günün yorgunluğunu ve stresini atabileceğiniz bir yaşam merkezi sunmaktadır.
MARKET
Supark D Blok’ ta ki market, 725 m² lik alana kurulacak, bölgenin ilk ve en büyük marketi olarak sakinlere hizmet sunacaktır.
KREŞ
Supark’ ta çocuklarınızı güvenle bırakabileceğiniz donanımlı bir kreş düşünülmüştür. Kreşte açık ve kapalı çocuk oyun alanları, çocuk yemek odası, çocuk yatak odası ve ailelerin bekleyebileceği bekleme salonu bulunacaktır. Böylece bölgenin en konforlu kreşi bir adım yakınınızda olacaktır.
KUAFÖR
Supark sakinlerinin ihtiyaçları düşünülerek 200m² lik alana bir kuaför salonu yapılacaktır. Kuaför salonu saç kesim ve yıkama, giyinme bölümü, makyaj odası, güzellik bakım odası düşünülerek tasarlanmıştır.
OTOPARK
Supark’ ta her daireye iki araç park yeri ayrılmıştır. Açık otopark ve katlı kapalı otopark olarak tasarlanmış olup toplam 198 aracın sığabileceği bir kapasiteye sahiptir.
GÜVENLİK
Supark kameralarla 7gün / 24saat izlenecek ve güvenliğiniz her daim sağlanacaktır. Supark’ ta araç giriş – çıkışlarınız elektronik sistem ile kontrollü bir şekilde yapılacaktır.
GÜNEŞ ENERJİSİ
Supark’ ta güneş enerji panelleri ile üretilen elektrik enerjisi ortak alanlarda kullanılacak ve ihtiyaç fazlası elektrik kurumuna satılarak, ortak giderler minimize edilecektir. Ayrıca yol aydınlatma ve yönlendirmeleri de solar enerjili olacaktır. Sağlanacak enerji Kyoto Sözleşmesi'nde Avrupa Birliği ülkeleri için 2020 yılında enerji üretiminin en az yüzde 20'sinin yenilenebilir enerji kaynaklarından sağlanmasını öngören hedefin üzerindedir.
ereğli web tasarım sezer yaman